image

Konstrukcje murowane

W module Konstrukcje murowe znajdziesz różne programy do weryfikacji elementów wykonanych z
muru niezbrojonego. W przypadku weryfikacji dostępna jest zarówno metoda uproszczona, jak i szczegółowa.

MWM+ Multi-storey Masonry Wall

MWM + to program obliczeniowy do weryfikacji stateczności konstrukcji ścian
wielokondygnacyjnych. Obliczenia obejmują również weryfikację stateczności ścian piwnic i w standardowych przypadkach określenie bocznego parcia gruntu.

image

MWP+ Masonry Column

Aplikacja MWP + jest odpowiednia do weryfikacji słupów murowanych, czyli elementów prętowych o przekroju prostokątnym, które są głównie obciążane przez ściskanie przy systematycznym zginaniu jednoosiowym i dwuosiowym.

MWK+ Basment Masonry Wall

Program MWK + jest odpowiedni do analiz bezpieczeństwa konstrukcji ścian piwnic obciążonych bocznym parciem gruntu. Główną cechą oprogramowania jest kompleksowe obliczenie bocznego parcia gruntu działającego na ścianę piwnicy.

MWX+ Masonry Design

Aplikacja MWX + jest odpowiednia do weryfikacji pojedynczych ścian. Oprócz ścian pojedynczych można wykonać obliczenia układów konstrukcyjnych składających się ze ścian piwnic, ścian międzykondygnacyjnych i ścian najwyższych kondygnacji.

TB-MAP

TB-MAP przeprowadza analizę nośności dla naprężeń ściskających w podporach w zależności od położenia obciążenia i wybranego typu muru.

image

TB-MNW ściany działowe

Uproszczona weryfikacja dla ścian wewnętrznych, które nie są obciążane w pionie, przy ograniczonym obciążeniu poziomym.

TB-MAF

Uproszczona weryfikacja dla obciążonych wiatrem, nienośnych ścian wypełniających.

Kontakt

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o FRILO skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie bezpłatną prezentację oprogramowania oraz odpowiedzą na wszystkie pytania.

Pobierz demo

Możesz sprawdzić jak działa FRILO pobierając pełną wersję ograniczoną jedynie czasowo. Wersja Trial będzie działać przez 30 dni na Twoim komputerze po instalacji.